Úvod » Vybraná

East Coast Skateboard Movie (Jakub Laššo)

Vloženo: 22. 11. 2011 1 komentář Autor: Mike Straka

Většina videjí, která na zrcadlovky vznikají se řadí mezi ty kratší, přesto se občas najdou i větší projekty… Je mi ctí, že můžu představit projekt mého kamaráda a občasného kolegy Jakuba Lašša, kterým je skateboardové full video East Coast mapující především moravskou jezdeckou scénu.
Celý projekt vzniká od začátku tohoto roku a sešla se u něj jezdecká elita východu Republiky i hosté ze Slovenska. Preméra se chystá na únor ale už nyní můžete mrknout na zajímavý trailer. Jak asi tušíte, video bylo kompletně natočené na zrcadlovku.

Pro doplnění přidávám ještě otázky, které jsem Kubovi položil…

Proč sis vybral zrovna zrcadlovku na natočení tohohle projektu?
He, protože je to kvalita za cca rozumné peníze… možnost nastavovat si úplne všechno za ty prachy koupíš kameru kde si nenastavíš prakticky nic. Občas i rád fotím, proto zrcadlovka.

Jaký vybavení jsi používal?
Foťák Canon 550D, nejčastěji objektiv Samyang 8mm a držák Opteka X-Grip. Dále seťák 18-135mm, 50mm/1.4, z příslušenství Manfrotto stativ, 126led světlo a Rode Videomic.

Něco co tě během natáčení překvapilo, zaskočilo, atd?
Překvapilo mě asi nejvíc přehřívání foťáku a občasné nestíhání zapisování dat na kartu a automatické ukončení nahrávání. Jinak všechno ok.

Užijte si teaser a pokud se chcete o videu dozvědět více, přečtěte si rozhovor s Kubem na Skaterock.cz

1 komentář »

 • Lowy napsal:

  Cau, to jsi asi nemyslel uplne vazne ze za penize za foto vybaveni kery jsi vypsal poridis kameru na ktere si nenastavis NIC?
  Koukni moje kamera Canon HDV pouze s rybim okem a svym vlastnim obektivem natocil sem toto a ver mi, pouze zapnout ji nestacilo jak si z porizenych zaberu vsimnes :) http://vimeo.com/16971046
  a pak jak si popsal co te pri nataceni prekvapilo, to je to co kamera prave neudela, chtel sem timto poukazat na ucel pouziti zarizeni jako KAMERA/FOTAK.
  Pro ctenare-s Jakubem se zname.
  Zdravim, Lowy.

Přidat komentář!

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

nejčtenější

související

přihlášení

  Uživatelů online: 2