Kurz natáčení na DSLR v únoru v Brně

Dlouho jsem přemýšlel, jak předat větší množství informací a zkušeností, než lze pomocí článků na webu. Zároveň mi denně chodí maily nebo zprávy s dotazy na konkrétní problémy, ale i širší problematiku. Jako nejlepší kombinace předávání informací i zkušeností a zároveň okamžité zpětné vazby a diskuze mi vyšel intenzivní seminář – kurz natáčení, kde bude možné dozvědět se více, než najdete ve článcích zde na webu, rozšířit si rozhled, porovnat svoje zkušenosti s ostatními a seznámit se s novými lidmi.

Konání kurzu jsem spojil s projektem NaučMEse.cz, který se mi velmi líbí svým nápadem i přístupem, takže přihlásit online slots se na kurz Natáčení videa digitální zrcadlovkou, bude možné právě tam. Tento termín bude směřován na všechny (kameramany i fotografy), kteří již mají základní přehled o fungování fotoaparátu, ale chtějí si dále rozšířit svoje znalosti a zkušenosti nebo se dozvědět zajímavé postřehy z praxe.

Termín konání je neděle 17.2.2013 a zváni jsou všichni ať už s DSLR nebo bezzrcadlovkami. V případě, že jste začátečníci, nebo byste kurz navštívili v nějakém jiném městě (nejspíše Praha), napište na mail video@zrcadlovkou.cz nebo do komentářů zde pod článkem či na stránce kurzu a pokusíme se vymyslet další postup, v případě zájmu budu schopen otevřít i další termíny.

Těším se na Vás,
Mike Straka, zrcadlovkou.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook