Podpořte zrcadlovkou.cz!

Web Video Zrcadlovkou vznikl aby přehledně zpřístupnil informace ze světa natáčení a DSLR foťáků širokému okruhu lidí od úplných začátečníků až po zkušenější filmaře. To vše navíc zdarma a jako z velké části původní český obsah.
Aby mělo význam přinášet denně nové příspěvky (web je nyní neziskový projekt), je třeba jediné, a to aby se obsah dostal k lidem… proto prosíme o vaši pomoc!

Přidejte se na sociálních sítích

Na různých typech sociálních webů se pohybuje většina z nás a „přidat si nás“ vám zabere jenom pár vteřin. Samozřejmě jsme na Facebooku jako Video zrcadlovkou.  Můžete se připojit ke skupině na Vimeo, či si nás přidat jako kontakt tamtéž. Nově máme taky profil na YouTube, pokud dávate přednost tomuhle webu.

Pozvěte svoje kamarády

Pokud víte o někom koho zajímají foťáky nebo nezávislé natáčení, dejte mu tip na naši stránku, možná ho některé věci osloví a pro nás to bude o důvod víc, abychom vylepšili náplň webu.

Nasdílejte odkaz na svém blogu

Pokud máte vlastní web či blog, velmi oceníme, pokud budete moci někde linknout na zrcadlovkou.cz nebo na některý ze článků na našem webu. Velmi to pomůže vyhledávačům najít nás, za což vám patří velké díky!

Pomozte nám zlepšit obsah

Rozhodující vliv na to, jestli vás bude web bavit má to, jaký je jeho obsah. Pomozte nám ho zlepšovat! Napište nám, jaká témata vás zajímají nebo s čím si nevíte rady. Pošlete tip na zajímavé video nebo informaci, kterou bychom mohli zveřejnit!

Máte zkušenosti a chcete se o ně podělit? Uvítáme jakékoliv externí přispěvatele, kteří by dali dohromady něco zajímavého nebo by na našem webu mohli sdílet svoje vlastní texty či videa, které již zpracovali!

Díky!

Velké díky všem, kteří nám pomohli kterýmkoliv způsobem z výše zmíněných. Jsme rádi, že jste mezi těmi 2000 lidmi, kteří si k nám během těch prvních měsíců našli cestu a věříme, že náš web bude přínosem pro spoustu z vás.

Protože nejsme žádní odborníci ani profi filmaři, prosíme o toleranci některých nepřesností, kterých se občas dopustíme. Budeme se snažit neustále zlepšovat a otevírat vám cestu za co nejpůsobivějším audio-vizuálním dílem… Zároveň budeme vždycky rádi za konstruktivní kritiku naší práce, která nás bude posouvat dál.

Za redakci zrcadlovkou.cz
Mike

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook