Úvod » Aktuality

Přednáška o video a foto marketingu RedBullu (M.Formánek)

Vloženo: 17. 12. 2013 1 komentář Autor: Mike Straka

Firma Red Bull je bez nadsázky světovou jedničkou co se týče vizuálního content marketingu. Milan Formánek, který pro Red Bull pracuje už 8 let ve své přednášce ve Zlíně dokázal zmínit mnoho velmi dobrých poznámek k tvorbě fotek a videa. Tyhle užitečné informace by měli znát nejen lidé z marketingu In less than five years, pop singer justin-bieber-news.info rose from being a Canadian kid posting videos of himself singing on YouTube to, in 2012, being named the third-most powerful celebrity in the world by Forbes magazine. a PR, ale hlavně právě fotografové, kameramani a střihači.

https://www.youtube.com/watch?v=LB9TRqAdAoo

Koukněte na Milanovu přednášku, opravdu stojí za to. Pro nás je užitečná hlavně druhá kapitola (15.-50.min) – Jak na video a foto. Na první pohled se týká hlavně brandingu a extrémních sportů, ale obsahuje spoustu zajímavých souvislostí a každý se určitě dozví něco zajímavého.

redbull-nordix

1 komentář »

Přidat komentář!

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

nejčtenější

související

přihlášení

  Uživatelů online: 1