Úvod » Aktuality

Přelomové GoPro Hero 3 – Black Edition

Vloženo: 19. 10. 2012 5 komentářů Autor: Mike Straka

Firma GoPro představila zbrusu novou řadu kamer GoPro Hero 3 a jasnou vlajkovou lodí bude verze Black edition s přelomovými parametry. Vedle zmenšení rozměrů a hmotnosti bude obsahovat wifi modul umožňující dálkové ovládání a náhled obrazu, vylepšený objektiv a hlavně několik nových formátů záznamu 100/120fps při 720p, 50/60fps při 1080p a 25/30fps při vysokém rozlišení 2,7K!

Další novinkou bude cinestyle mód s datovým tokem 35Mbit/s a vyšším dynamickým rozsahem a chybět nebude ani volba tří různých zorných polí, kterou jsme mohli najít i u řady Hero 2, tedy širokoúhlý, střední a úzký FOV.
Nově přibude foto sekvence až 30 snímků za vteřinu při rozlišení 12K (!!!) i simultánní natáčení a focení sekvence se slušnými parametry.

Ohlášená cena je 399$ za Black Edition, levnější modely White a Silver, které nebudou obsahovat výraznější novinky budou za 299$ a 199$. Dostupné budou nejdříve v prosinci.

5 komentářů »

 • Petr napsal:

  Třeba RAW? Ale to je asi dost nereálný, ale tak vyšší datový toky třeba. Novější kodeky, displej, diru na stativ v zakladu (!) a třeba čip se ještě pořád má kam zlepšovat…

  • Mike napsal:

   Popravdě nevím čemu by vyšší bitrate pomohl, 35Mbit je ažaž, vzhledem k účelu za jakým se ta kamera z 95% používá. Ona ta postprodukce taky zabere nějakej čas a v určitou chvíli mi ta vyšší náročnost na systém už nepřipadá odpovídající výstupu…

 • Mike napsal:

  Nevím co by mohlo GoPro4 nabídnout víc…? Resp. co by mohlo nabídnout a opravdu bych to využil, tady mě popravdě láká hlavně těch 120fps… bez zbytku bych i dokázal žít, GoPro Hero2 je dost slušný a na focení i časosběry si vezmu raději foťák…;)

 • Petr napsal:

  Zlevní se s příchodem GoPro 4, takže je to takovej začarovanej kruh :)

 • PaikY napsal:

  Hned jak se trochu slevní, tak KUPUJU!:)

Přidat komentář!

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

nejčtenější

související

přihlášení

  Uživatelů online: 3