Web zrcadlovkou je v plné formě!

Po třech měsících zkušebního provozu se ukázalo, že je web životaschopný a najde si své návštěvníky. Proto bylo nutné doladit všechno tak, aby byl schopen plného provozu…

Dali jsme na vaše připomínky

Někteří nám psali co jim na webu chybí a my jsme se proto snažili udělat maximum pro to, abychom dotáhli vše k vaší plné spokojenosti. Samozřejmě nás ještě drobné změny čekají, ale to podstatné už máme za sebou!

Co je nového?

Největším nedostatkem byla nemožnost přihlášení, což byla také naše priorita a jak můžete vidět v pravém sloupci – povedlo se nám přihlašování spustit.

Dalšími drobnými změnami prošel celý web, trochu se změnilo hlavní menu, kde najdete nyní i oblíbenou a nejvyužívanější rubriku aktuality. Také kategorie Udělej si sám prošla obměnou, teď ji najdete pod mezinárodním názvem D.I.Y. (do it yourself).

Na webu najdete novou anketu, která má za cíl zjistit jaké zařízení vás přivedlo k natáčení. A v pravém horním rohu vedle loga facebooku a vimea najdete nově i ikonu našeho twitter profilu, kde vám neunikne žádná z našich aktivit.

Jsme připraveni!

Věříme, že nyní je již web připraven pro plnohodnotný provoz a vy se tak můžete těšit na další články, návody a zprávy ze světa natáčení, střihu a DSLR zrcadlovek. Stále platí to o čem jsme psali v předchozím článkuuvítáme jakékoliv zviditelnění našeho webu či nápady a výpomoc s obsahem.

Díky za vaší přízeň!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook